Recovery letáček nové logo obrázekTi z Vás, kteří čtou pravidelně etikety, mohou být překvapení tím, že názvy běžných ingrediencí mohou mít tak neobvyklé účinky na lidský organismus. 7.2 Recovery with Hydro FX® je klasickým případem právě takového fenoménu.

Víme, že vápník a hořčík patří k běžným prvkům, které bývají uvedeny jako přísady v různých potravinových doplňcích. Existuje více než 24 forem vstřebávání vápníku a hořčíku. Každá z nich má své specifické vlastnosti. Názorným příkladem je kovová forma hořčíku, která reaguje s kyslíkem za vývoje značného tepla a intenzivního světelného záření, což se dříve využívalo u fotografických blesků.

Reaktivní kombinace vápníku a hořčíku v 7.2 Recovery with Hydro FX® má podobné dramatické účinky na lidskou fyziologii. Tato chemická reakce spouští lavinu pozitivních účinků na lidské tělo podpořenou zdokumentovanými lékařskými vědeckými články.

Představte si molekulární vodík, jež selektivně redukuje negativní oxidační molekuly a zvyšuje potenciál pozitivních antioxidantů v těle. Představte si diskuse na téma – hydroxylové radikály (OH), peroxynitrity (ONOO), chlornany (ClO) kyslíkové radikály (O2), superoxidy (SOD), peroxidy vodíku (H2O2), oxid dusnatý (NO), alkylperoxylové radikály (ROO) a auto-oxidaci. Následuje vysvětlování o peroxidaci lipidů, DNA mutaci, bílkovinné oxidaci, mitochondriální depolarizaci, apoptóze a nekróze! (1,2,3,4) A to VŠE z běžných elementárních prvků hořčíku a vápníku ve formě, která je velmi vzácně dostupná.

Nehledě na vědu, je zřejmé, že lékařská a vědecká společnost objevila toto všechno pro náš osobní prospěch. Jeden z významných vědců měl vizi a shrnul materiál, na který získal patent, aby ochránil trh pro takový úžasný věděcký průlom. Nejlepší zprávou je, že celkový koncept a měřicí přístroje pro ALKALIZACI, ANTIOXIDAČNÍ POTENCIÁL, ORAC (antioxidační kapacita) a NORP (výzkum oxidu dusnatého) byly všechny znovu nastaveny s ohledem na nový standard s molekulárním vodíkem. 7.2 Recovery with Hydro FX® byl klinicky testován, aby uvolňoval v lidském těle nano-bublinky molekulárního vodíku. (5) 7.2 Recovery with Hydro FX® byl klinicky testován, aby mimo jiné pomáhal redukovat záněty v lidském těle. (6)

7.2 Recovery with Hydro FX® je novým nadčasovým doplňkem stravy, který postupně mění způsob, jakým lidé přistupují k hledání vyrovnanosti, alkalizace a své kondice. 7.2 Recovery with Hydro FX® je exkluzivně dostupný pouze v portfoliu produktů společnosti SevenPoint2 a je tím nejdůležitějším členem rodiny jejich alkalizujících doplňků.

Připojte se i Vy k alkalické revoluci již dnes a prolomte mlčení o molekulárním vodíku! SevenPoint2.cz

Zdroje:
  1. Classen HG. Magnesium orotate – experimental and clinical evidence. Rom J Intern Med. 2004;42(3):491-501. Review.
  2. Zeana C. Magnesium orotate in myocardial and neuronal protection. Rom J Intern Med. 1999 Jan-Mar;37(1):91-7. Review.
  3. Albrecht E, Kirkham KR, Liu SS, Brull R. The analgesic ef­cacy and safety of neuraxial magnesium sulphate: a quantitative review. Anaesthesia. 2013 Feb;68(2):190-202. doi: 10.1111/j.1365-2044.2012.07337.x. Epub 2012 Nov 1. Review.
  1. Dufault R, LeBlanc B, Schnoll R, Cornett C, Schweitzer L, Wallinga D, Hightower J, Patrick L, Lukiw WJ. Mercury from chlor-alkali plants: measured concentrations in food product sugar. Environ Health. 2009 Jan 26;8:2. doi: 10.1186/1476-069X-8-2.
  1. Hydrogen nano-bubbles in a water solution of dietary supplement; Vladimir L. Safonov a,b and Anatoly K. Khitrin Mag and Bio Dynamics, Inc., Escondido, California 92029, U.S.A.; Center for Personalized NanoMedicine at Florida International University, Miami, Florida 33199, U.S.A. 50, Department of Chemistry, Kent State University, Kent, Ohio 44242, U.S.A.;
  1. Sergej M. Ostojic 1,2, Marko D. Stojanovic 2, Boris Vukomanovic, Jay R. Hoffman 3, Exercise Physiology Laboratory, Center for Health, Exercise and Sports Sciences, Belgrade, Serbia; Faculty of Sport and Physical Education, University of Novi Sad, Serbia; Institute of Exercise Physiology and Wellness, University of Central Florida, FL, USA